| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 9560 95B145804B 95B145804A 95B.145.804.B 95B.145.804.A |
| Виробник деталей | Porsche OE |
| Номери замінних деталей | 95B145804B 95B145804A 95B.145.804.B 95B.145.804.A |
| Оригінальний номер деталі | 95B145804B 95B145804A 95B.145.804.B |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 3 кг |
