| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 955038 S6095500 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 1012632, 7M0407152B, 95VW3078AC, |
| Оригінальний номер деталі | 1111156, 7200946, 7M0407365A, 7M3407365A, |
| Сторона встановлення | передня вісь, права, нижня, передня права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 4,26 кг |
| Вага продукту | 3 кг |
| матеріал | сталь |
