9074.2SN.6NF.7000 - Гідравлічний шланг DN6 14/14 KK7000 400BAR
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 9074.2SN.6NF.7000
Опис
< H1> гідравлічний шланг закутий тип KK 6/2/7000/14-14
[9074]
застосування:
ТЕХНІЧНІ характеристики:
< ul >
  • кабель армований, гнучкий і стійкий до атмосферних впливів.
  • шланг закутий і готовий до складання.
  • тип шланга: KK з двома кутовими сторонами, гайки з внутрішнім різьбленням m14x1.5
  • внутрішній діаметр проходу: (DN6): 6 мм
  • зовнішній діаметр шланга: 14,2 мм (+/- 0,3 мм)
  • кількість оплеток : 2
  • довжина шланга: 7000 мм