9073.1SN.6NF.8500 - Гідравлічний шланг DN6 14/14 KK8500 225BAR
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 9073.1SN.6NF.8500
Опис
< H1> гідравлічний шланг закутий тип KK 6/1/8500/14-14
[9073]
застосування:
ТЕХНІЧНІ характеристики:
< ul >
  • кабель армований, гнучкий і стійкий до атмосферних впливів.
  • шланг закутий і готовий до складання.
  • тип шланга: KK з двома кутовими сторонами, гайки з внутрішнім різьбленням m14x1.5
  • внутрішній діаметр проходу: (DN6): 6 мм
  • зовнішній діаметр шланга: 12,6 мм (+/- 0,3 мм)
  • кількість оплеток : 1
  • довжина шланга: 8500 мм
  • максимальний тиск: 225bar