9027.1818.KB180B.4000 - Гідравлічний шланг DN10 18/18 KB4000 180bar
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 9027.1818.KB180B.4000
Опис
< H1> гідравлічний шланг закутий тип KB 10/1/4000/18-18
[9027]
застосування:
ТЕХНІЧНІ характеристики:
< ul >
  • кабель армований, гнучкий і стійкий до атмосферних впливів.
  • шланг закутий і готовий до складання.
  • тип кріплення: KB з одного боку K – кутовий з'єднувач з внутрішньою різьбою M18x1.5,
  • з іншого боку B - прямий з'єднувач з зовнішньою різьбою m18x1.5
  • внутрішній діаметр проходу: (DN10): 10 мм
  • зовнішній діаметр шланга: 16,2 мм (+/- 0,3 мм)
  • кількість оплеток : 1
  • довжина 4000 мм