9013.1SN.13NF - Гідравлічний шланг DN13 22/22 KK2750 160BAR
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 9013.1SN.13NF
Опис
< H1> гідравлічний шланг закутий
тип KK 13/1/2750/22-22
[9013]
застосування:
ТЕХНІЧНІ характеристики:
< ul >
  • кабель армований, гнучкий і стійкий до атмосферних впливів.
  • шланг закутий і готовий до складання.
  • тип кріплення: KK з двома кутовими сторонами, гайки з внутрішнім різьбленням m22x1.5
  • внутрішній діаметр проходу: (DN13): 13 мм
  • зовнішній діаметр шланга: 19,5 мм (+/- 0,3 мм)
  • кількість оплеток : 1
  • довжина шланга: 2750 мм