| Стан | Używany,Używany |
|---|---|
| Номер за каталогом | 6886057 |
| Виробник деталей | BMW OE |
| Оригінальний номер деталі | 6293082 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Używany,Używany |
|---|---|
| Номер за каталогом | 6886057 |
| Виробник деталей | BMW OE |
| Оригінальний номер деталі | 6293082 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
Тема продажу - це задній промінь підвіски до BMW G30 G31 2018. Інформація про тему предмета його стану та доступність у продавця