| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 60C3084X |
| Виробник деталей | 100 |
| Оригінальний номер деталі | 214109155R |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2,95 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 2,95 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 60C3084X |
| Виробник деталей | 100 |
| Оригінальний номер деталі | 214109155R |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2,95 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 2,95 кг |
Номери OE: 214109155R, 60C3084X