Специфікація продукту:
<вулик>останні кілька штук, щоб купити в цій пропозиції!
цей тип аукціону може більше не повторитися!
товар може бути недоступний пізніше!
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 55564163, 1214101 |
| Виробник деталей | Inny |
| Номери замінних деталей | 1214087, |
| Оригінальний номер деталі | 1214101, |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| EAN (GTIN) | 5904204812542 |
| Загальна довжина | 17,99 мм |
| Діаметр і крок різьби | M9x1 |
| Розмір ключа | 12 мм |
| Напруга | 4,4 В |
Специфікація продукту:
<вулик>останні кілька штук, щоб купити в цій пропозиції!
цей тип аукціону може більше не повторитися!
товар може бути недоступний пізніше!