- технічний стан: товар новий, невикористаний, непошкоджений
- розташування: задня вісь
- виробник: SRL
- якість деталей (згідно GVO): PJ - продукт, порівнянний з оригіналом
- сторона установки: внизу; задня вісь по обидві сторони сторони
- тип важеля управління: поперечний
- довжина [мм]: 525
- точне відображення кріпильних елементів, що забезпечують ідеальне прилягання до кузова
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 551637-3 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | METZGER AUTOTEILE 52046409 |
| Оригінальний номер деталі | 45 65 263, 464023, 90538444, |
| Сторона встановлення | Задня вісь права сторона, Задня вісь ліва сторона, низ, задня ліва, задня права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1,5 кг |
| Вага продукту | 1,5 кг |
| Довжина | 525 мм |
| матеріал | сталевий лист |
