| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 53722 |
| Виробник деталей | NRF |
| Номери замінних деталей | ABAKUS 004-017-0031 |
| Оригінальний номер деталі | BMW 17112246009 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 11 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 53722 |
| Виробник деталей | NRF |
| Номери замінних деталей | ABAKUS 004-017-0031 |
| Оригінальний номер деталі | BMW 17112246009 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 11 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Версія TecDoc | 2436 |
|---|---|
| Додаткова стаття/додаткова інформація 2 | з монтажними елементами |
| матеріал | Алюміній |
| Чиста довжина [мм] | 650 |
| Ширина сітки [мм] | 438 |
| Глибина нетто [мм] | 32 |
| Тип радіатора | Паяні ребра охолодження |
Стан товару: Новий, оригінально запакований, якісний - ОРИГІНАЛЬНІСТЬ ТОВАРУ ГАРАНТУЄМО! - Купуйте тільки оригінальні товари перевіреної якості.
Виробник деталей: NRF - голландська марка високоякісних деталей
Кількість: 1 шт
Список автомобілів, для яких підходить продукт, можна знайти під докладними даними продукту та в самому кінці аукціону в розділі «Підходить до транспортних засобів».
Нижче ви знайдете інформацію щодо використання запропонованої деталі в окремих транспортних засобах (наприклад, сторона кріплення деталі в транспортному засобі. Деталь, яка використовується з номера VIN. від року виробництва автомобіля тощо).
Знайдіть свій автомобіль у списку нижче і перевірте, чи є на ньому номер між двома зірочками (наприклад, --> *1*) . Якщо ви бачите число між ** біля свого автомобіля, порівняйте його з додатковою інформацією про той самий номер і перевірте, чи відповідає воно вашому авто.
Додаткова інформація:
*11418* --> Обладнання автомобіля: для автомобілів з кондиціонером . Комплектація автомобіля: для автомобілів без кондиціонера . Тип коробки передач: механічна коробка передач
*20164* --> До року виробництва: 05/2000 . Обладнання автомобіля: для автомобілів з кондиціонером . Комплектація автомобіля: для автомобілів без кондиціонера . Тип коробки передач: механічна коробка передач
Список автомобілів, до яких підходить ця частина:
Пропонована нами продукція торгової марки NRF відрізняється високою якістю та довговічністю, що підтверджено виробником численними сертифікатами якості.
Вибираючи запчастини, пам'ятайте про те, що купуйте лише оригінальні товари, щоб ви могли бути впевнені в якості та безпеці, використовуючи оригінальні товари.
ЧОМУ МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦЕЙ ПРОДУКТ?
NRF РАДІАТОР BMW 5 7 2.5TDS це продукт виробника, деталі якого ми встановлюємо щодня в нашому сервісі в автомобілях наших клієнтів протягом 29 років b> , ми знаємо, що працює , і це підтверджено задоволеністю наших клієнтів. Ми зосереджуємося на безпеці та якості деталей, тож ви можете бути впевнені, що продукція NRF Service є 100% оригінальною!
З 1927 року NRF є одним із провідних виробників деталей систем охолодження для автомобільної, промислової, залізничної та морської промисловості.
Компанія відома насамперед своїми високоякісними радіаторами, але також виробляє та продає інші продукти, пов’язані з охолодженням двигуна та кондиціонуванням повітря.
Асортимент продукції NRF включає понад 8000 товарів і постійно розширюється. За останні 4 роки компанія подвоїла свою вартість на вторинному ринку. Щоб прискорити темпи розвитку, компанія наразі збільшує загальну площу складів та інвестує в покращення ланцюжка поставок.
NRF у світі:
Список номерів інших виробників пропонованої деталі, що відповідає цій же специфікації.
BMW: 17112246009 , BMW: 17112246011 , BMW: 17112246012 , BMW: 2246012 , BMW: 17112246010 , 4SEASONS: 104050A , 4SEASONS: 104050 , AVA QUALITY COOLING: BWA2202 , AVA QUALITY COOLING: BW22202 , AVA QUALITY COOLING: BW2202 , FRIGAIR: 01023011 , HELLA: 8MK376711114 , HELLA: 8MK376711111 , NISSENS: 60603A , VALEO: 731766
ІНФОРМАЦІЯ про iMOTOTECH: iMOTO/PM/NRF|xk|53722/04/20/NRF