512013012A514 - Акумулятор VARTA для мотоцикла YB12AL-A2 12V 12AH
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 512013012A514
Опис
Powersports Freshpack - особливості:
  • виготовлений за звичайною свинцево-кислотної технології
  • міцна конструкція забезпечує стійкість до вібрації незалежно від типу поверхні
  • абсолютно герметичний і стійкий до витоків (при установці у вертикальному положенні)
  • забезпечує максимальну потужність навіть в самих екстремальних умовах
В комплект входить:
  • акумулятор
  • контейнер з електролітом
  • керівництво по експлуатації та розливу
  • комплект гвинтів
  • < /ul>
ТЕХНІЧНІ характеристики < /h2 >
  • напруга:12V
  • ємність:12AH
  • пусковий струм:160A
  • полюс:правий+
  • вентиляційний отвір:лівий
  • розміри (Д / Ш / в)):136 X82 x 161mm