| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4R3Z8005CA |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 325308-1 |
| Оригінальний номер деталі | 4R3Z8005CA |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4R3Z8005CA |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 325308-1 |
| Оригінальний номер деталі | 4R3Z8005CA |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
НОВИЙ КОМПЛЕКТ ОХОЛОДЖУВАЧА ВОДИ ТА КОНДИЦІОНЕРУ З ГАРАНТІЄЮ ОДИН РІК
.
.
ВОДА ;
ОСНОВНИЙ ВИМІР ; 613 x 478 x 28
НОМЕР ДЕТАЛІ ; 4R3Z8005CA
.
КЛІМАТ ;
ОСНОВНІ РОЗМІРИ 625 x 430 x 24
НОМЕР ДЕТАЛІ 4R3319710AK
.
НОВІ ОХОЛОДЖУВАЧІ, НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ НЕ ВСТАНОВЛЮВАЛИСЯ
.
ПРОДАЄТЬСЯ БАГАТО ІНШИХ РАДІАТОРІВ ДЛЯ ВСІХ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ ТА ФУРГОНІВ