| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4K0121002 |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Оригінальний номер деталі | 4K0121002 |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Пасажирські машини |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4K0121002 |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Оригінальний номер деталі | 4K0121002 |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Пасажирські машини |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
Продається рідинний кулер для автомобіля:
AUDI RS6 C8 RS7 WATER COOLER
Кожен товар перевірений нами