4B8172H-.25 - Шатуни Ford Mazda .25 2.0 L 2.3 L Turbo
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 4B8172H-.25
Опис
шатунні вкладиші Ford Mazda .25 2.0 L 2.3 L Turbo
шатунні вкладиші Ford .25 Ecoboost Turbo 2.0 L, 2.3 L Turbo (Mustang, Focus RS)
Вкладиші ACL Race призначені для роботи в самих екстремальних умовах і самих напружених двигунах.
більшість вкладишів також доступні в декількох інших розмірах:
  • STDX -0,025 мм (слабкіше номінального)
  • STD +0,000 мм (номінальне)
  • +0,025 мм (щільніше номінального)
  • +0,25 мм (перший шов валу)
  • +0,50 мм (другий шов вал)