| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4A0121251K |
| Виробник деталей | RNBC |
| Оригінальний номер деталі | 4A0121251K |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 4 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4A0121251K |
| Виробник деталей | RNBC |
| Оригінальний номер деталі | 4A0121251K |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 4 кг |
РАДІАТОР
AUDI 100 (C4), 91 - 94
4A0121251K
2.6L, 2.8L, AT, RKPRC802
НОВА, НЕВИКОРИСТАНА ЧАСТИНА