| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 40D308-4 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Оригінальний номер деталі | 40D308-4 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5,24 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 5,24 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 40D308-4 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Оригінальний номер деталі | 40D308-4 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5,24 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 5,24 кг |
Номери OE: 25310L1700, 40D308-4