| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PFR6A-11 |
| Виробник деталей | NTK |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Невизначено |
| Вага продукту з упаковкою | 11 кг |
| Розмір ключа | 16 мм |
| Кількість штук | 1 шт. |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PFR6A-11 |
| Виробник деталей | NTK |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Невизначено |
| Вага продукту з упаковкою | 11 кг |
| Розмір ключа | 16 мм |
| Кількість штук | 1 шт. |
Код виробника: 4x 4045
NISSAN 200SX 88-/BLUEBIRD 85-/SUNNY 86-
ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПІДХОДИТЬ ЗАПЧАСТЬ ВАШОМУ АВТОМОБІЛЮ!
До однієї моделі автомобіля можуть підходити різні варіанти деталей. Щоб переконатися, що вибрана деталь підходить і підходить, ми рекомендуємо перевірити її сумісність за оригінальним номером - OE, який можна перевірити на поточній встановленій деталі або за допомогою VIN автомобіля.