| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3D0409061G |
| Виробник деталей | Volkswagen |
| Номери замінних деталей | 3D0409061G |
| Оригінальний номер деталі | 3D0409061G |
| Версія | американський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 3 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3D0409061G |
| Виробник деталей | Volkswagen |
| Номери замінних деталей | 3D0409061G |
| Оригінальний номер деталі | 3D0409061G |
| Версія | американський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 3 кг |
Масляний радіатор VW Phaeton 3.2 V6 02-2007
Походження товару:
Бренд: VOLKSWAGEN PHAETON
Двигун: 3.2 240 HP
Рік випуску: 2003
Тип кузова: СЕДАН/ЛІМУЗИН
СТАН: ОРИГІНАЛЬНИЙ
BEHR
VW PHAETON 2002-2009
ХОРОШИЙ СТАН
ЄВРОПЕЙСЬКА ВЕРСІЯ
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЧАСТИНИ
ЯКЩО ВИ ШУКАЄТЕ ІНШІ ЧАСТИНИ ДЛЯ КУЗОВА АБО МЕХАНІЧНИХ ЧАСТИН, ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕГЛЯДІТЬ МОЇ ІНШІ АУКЦІОНИ
УСІ ЧАСТИНИ, ПРИДБАНІ В НАШОЇ КОМПАНІЇ, ПОХОДЯТЬ ПІСЛЯ ЮРИДИЧНОГО ДЕМОНТАЖУ.