| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 39P108-1 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 39P108-1 |
| Оригінальний номер деталі | ISUZU 8981372774 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6,78 кг |
| Вага продукту | 6,78 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 39P108-1 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 39P108-1 |
| Оригінальний номер деталі | ISUZU 8981372774 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6,78 кг |
| Вага продукту | 6,78 кг |
ВОДЯНИЙ КУЛЕР ISUZU D-MAX 2012-200.
НОВІ ТОВАРИ.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ З ДИЗЕЛЬНИМИ ДВИГУНАМИ 2,5 CRDI.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ З МЕХАНІЧНОЮ КОРОБКОЮ ПЕРЕДАЧ.
РОЗМІРИ РАДІАТОРА 653+420+26.
ЦІНА ЗА 1 ШТ.
39P108-1