| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 30A1082X |
| Виробник деталей | bez marki |
| Оригінальний номер деталі | 51892709 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4,4 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 4,4 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 30A1082X |
| Виробник деталей | bez marki |
| Оригінальний номер деталі | 51892709 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4,4 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 4,4 кг |
Номери OE: 51892709, 51939068, 30A1082X