| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 275908-1 |
| Виробник деталей | Polcar |
| Номери замінних деталей | 67367 |
| Оригінальний номер деталі | 21400JD900 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 275908-1 |
| Виробник деталей | Polcar |
| Номери замінних деталей | 67367 |
| Оригінальний номер деталі | 21400JD900 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
.
ВИКОРИСТАННЯ:
ПОРІВНЯННЯ/ОРИГІНАЛЬНІ НОМЕРИ:
ТЕХНІЧНИЙ СТАН: НОВИЙ
ЯКІСТЬ: PJ - ПОРІВНЯННА З ОРИГІНАЛОМ
ЦІНА ЗА 1 ШТУКУ
Будь ласка, пам'ятайте, що дана модель може мати два або більше типів деталей, найкраще вибирати частини за кількістю. оригінальний/порівняльний.