| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 271408-1 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 21400BB50A |
| Оригінальний номер деталі | 21400BB50A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 271408-1 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 21400BB50A |
| Оригінальний номер деталі | 21400BB50A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
Опис: Кулер для води
Ширина x Висота x товщина [мм]: 628x428x32
Матеріал: паяні пластикові баки з алюмінієвим сердечником
Використовується для: NISSAN QASHQAI 07-13
1.6 dci () 1598ccm 131KM/96KW 08/2011- 02/2014 коробка передач механічна/автоматична/з кондиціонером і без нього/дизель
Оригінальний номер: 21400BB50A
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:
ЗАМІНА НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ, ВИГОТОВЛЕНА З ДУЖЕ ХОРОШИХ МАТЕРІАЛІВ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ДОВГОТРИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА ЗАДОВОЛЕННЯ КЛІЄНТІВ