Parameters:
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 26930 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | ASAM 71456, BGA BU9947, BIRTH 51263, CORTECO 49469702, FAG 830 0036 30, GSP 510793S, HUTCHINSON K562802, MONROE L25821, MONROE L25822, MOOG RE-RK-7332, ORIGINAL IMPERIUM 36757, QUINTON HAZELL QSK275S, SIDEM 805304 KIT, SPIDAN CHASSIS PARTS 411727, Technik |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 77 01 209 534 |
| Сторона встановлення | Задня вісь з двох сторін, задня ліва, задня права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1,092 кг |
| Вага продукту | 1,16 кг |
| Довжина | 73 мм |
