| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 25310A5850 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 25310A5850 |
| Оригінальний номер деталі | 25310A5850 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 25310A5850 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 25310A5850 |
| Оригінальний номер деталі | 25310A5850 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
НОВИЙ КОМПЛЕКТ ОХОЛОДЖУВАЧА ВОДИ, КОНДИЦІОНЕРУ ТА ВЕНТИЛЯТОРА З РІЧНОЮ ГАРАНТІЄЮ
.
.
ВОДА ;
ОСНОВНИЙ ВИМІР ; 480 x 398 x 28
НОМЕР ДЕТАЛІ ; 25310A5850
НИЖНЯ ТРУБА ДЛЯ ШВИДКОГО З'ЄДНАННЯ
КОРОБКА ; АВТОМАТИЧНА
ВЕРСІЯ ДВИГУНА ; 1.6 1.4 CRDI
.
КЛІМАТ ;
ОСНОВНИЙ ВИМІР ; 500 X 392 X 12
НОМЕР ДЕТАЛІ 97606A5800
.
ФАН ;
НОМЕР ЧАСТИНИ ; 25380-A5800
ВИЛКА 3 ШТИРКИ
ДІАМЕТРА ; 393 ММ ВЕНТИЛЯТОР
.
ВСІ НОВІ, НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ І НІКОЛИ НЕ ЗБИРАЛИ
.
ПРОДАЮТЬСЯ КОНДЕНСАТОРИ ТА БАГАТО ІНШИХ ОХОЛОДЖУВАЧІВ ДЛЯ ВСІХ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ ТА ФУРГОНІВ
ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПІДХОДИТЬ НЕОБХІДНА ЧАСТЬ ДО РЕАЛЬНОГО ФОТО