виробник: ATE
каталожний номер : 24.0711-5195.3 ATE
другий каталожний номер : 360269 ATE
список застосовний : 1 шт / комплект
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 24.0711-5195.3 |
| Виробник деталей | ATE |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 30356, ALANKO 10316155, AUTLOG AS5186, BREMI 51460, ELTA AUTOMOTIVE EA1119, ELTA AUTOMOTIVE XBS1119, FEBI BILSTEIN 171731, GH GH-703968H, INTERMOTOR 61039, KAWE 8180 25150, LEMARK LAB789, MEAT & DORIA 90211, METZGER 09001108, MOBILETRON AB-EU453, M |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 47 91 000 01N, |
| Сторона встановлення | спереду - справа |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 615 мм |
виробник: ATE
каталожний номер : 24.0711-5195.3 ATE
другий каталожний номер : 360269 ATE
список застосовний : 1 шт / комплект
ATE < /B > є виробником компонентів гальмівних систем для потреб незалежного ринку запчастин. Продукція марки ATE цінується як у світі автоспорту, так і серед індивідуальних клієнтів. У першій половині XX століття компанія прославилася інноваційними рішеннями, поставивши в комплект поставки, зокрема, гоночну команду Daimler-Benz і перший європейський автомобіль, оснащений серійними гідравлічними гальмами. В даний час компанія є частиною міжнародного концерну Continental.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту, номером оригіналу або по VIN автомобіля