| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4SY.28881 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Номери замінних деталей | 9105000200, A9105000200 |
| Оригінальний номер деталі | 9105000200, A9105000200 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4SY.28881 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Номери замінних деталей | 9105000200, A9105000200 |
| Оригінальний номер деталі | 9105000200, A9105000200 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
Авторизований дилер: Nissens / Denso / NRF / AVA
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:
ПРИЗНАЧЕННЯ: