| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 214604GB5A |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 214604GB5A 214814GA0A, 921004GB0A 921006HB0A |
| Оригінальний номер деталі | 921004GB0A 921006HB0A |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 15 кг |
