| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 214601HJ0A |
| Виробник деталей | Polcar |
| Номери замінних деталей | 214601HJ0A |
| Оригінальний номер деталі | 214601HJ0A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 214601HJ0A |
| Виробник деталей | Polcar |
| Номери замінних деталей | 214601HJ0A |
| Оригінальний номер деталі | 214601HJ0A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
ЗАМІНА
Абсолютно нова частина.
У нас також є інші запчастини для цієї моделі на інших наших аукціонах.
Відвідайте інші наші аукціони.