| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 214105FA0B |
| Виробник деталей | Renault OE |
| Номери замінних деталей | 214105FA0B |
| Оригінальний номер деталі | 214105FA0B |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 214105FA0B |
| Виробник деталей | Renault OE |
| Номери замінних деталей | 214105FA0B |
| Оригінальний номер деталі | 214105FA0B |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
ВОДЯНИЙ КУЛЕР
ДО:
RENAULT CAPTUR
CLIO V
DACIA DUSTER
LOGAN III
ДВИГУН:
1.0 SCE
СТАН : НОВИЙ / ОРИГІНАЛ
УПАКОВКА НА ЗАМІНУ
ВИРОБНИК ЧАСТИН: RENAULT
НОМЕР:
214105FA0B
НОМЕРИ НА ЗАМІНУ:
214105FA0B AF