| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Код виробника | 5UP008009P, 5UP008009P |
| Вага продукту | 4,5 кг |
| EAN (GTIN) | 5903111886806 |
| Продюсер | Виробник Volt Polska |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Код виробника | 5UP008009P, 5UP008009P |
| Вага продукту | 4,5 кг |
| EAN (GTIN) | 5903111886806 |
| Продюсер | Виробник Volt Polska |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 297 мм |