| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 19710R5ZG01 |
| Виробник деталей | AHE |
| Номери замінних деталей | 19710R5ZG01 |
| Оригінальний номер деталі | 19710R5ZG01 |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 19710R5ZG01 |
| Виробник деталей | AHE |
| Номери замінних деталей | 19710R5ZG01 |
| Оригінальний номер деталі | 19710R5ZG01 |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
Авторизований дилер: Nissens / Denso / NRF / AVA
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:
МЕТА: