| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 19010RV0A51 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 19010RV0A51 |
| Оригінальний номер деталі | 19010RV0A51 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 19010RV0A51 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 19010RV0A51 |
| Оригінальний номер деталі | 19010RV0A51 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
НОВИЙ КОМПЛЕКТ ВОДИ ТА КОНДИЦІОНЕРА З ГАРАНТІЄЮ РІК
.
.
ВОДА ;
ОСНОВНИЙ ВИМІР ; 768 x 450 x 16
НОМЕР ДЕТАЛІ ; 19010RV0A51
ВЕРСІЇ ДВИГУНА 3,5 V 6 VTEC
.
КЛІМАТ ;
РОЗМІРИ ; 750 x 464 x 16
НОМЕР ДЕТАЛІ ; 80110-TK8-A01
.
НОВІ ОХОЛОДЖУВАЧІ, НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ НЕ ВСТАНОВЛЮВАЛИСЯ
.
БАГАТО ІНШИХ РАДІАТОРІВ НА ПРОДАЖ ДЛЯ ВСІХ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ