18109C60 - Гніздо Camlock Type C PP ARAG 3
18109C60 - Гніздо Camlock Type C PP ARAG 3 " для шланга 60 мм
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 18109C60
Опис
роз'єм Camlock Type C PP Arag 3" для шлангу 60 мм
параметри
  • номер деталі: 18109c60
  • блок: шт
  • виробник: Arag
  • EAN: 8026834042575
  • діаметр роз'єму № 1: 3 дюйми
  • форма: пряма – 2 сторони з'єднання
  • Тип роз'єму № 1: Швидкороз'ємний Роз'єм
  • внутрішній діаметр.: 91,5 мм
  • робочий тиск макс.: 5 бар
  • діаметр з'єднання № 2: 60 мм