16SKV423 - Центральний замок задній L для VW GOLF V 3.2 R32
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 16SKV423
Оригінальний номер деталі 3B4839015AP, CE 16SKV423,
Опис
девіз SKV - "ціна заміни, якість оригіналу"
Центральний замок задня ліва сторона для VW GOLF V 3.2 R32
номер деталі: 16SKV423 SKV
основні характеристики:
  • режим роботи: електричний
  • Сторона установки: Задня
  • Сторона установки: ліва
  • напруга [в]: 12
  • Вага [кг]: 0,74
на наступному зображенні показано запропонований продукт.
як переконатися, що ця частина підходить?
номери замін:
Застосування в транспортних засобах:
VW GOLF
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 16V - od 2003.10 do 2006.05 - 55 kW - 75 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 16V - od 2006.05 do 2008.11 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI - od 2003.10 do 2006.07 - 66 kW - 90 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI - od 2005.11 do 2008.11 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI - od 2006.05 do 2008.11 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI - od 2007.05 do 2008.11 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.6 - od 2004.01 do 2008.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI - od 2003.10 do 2008.07 - 85 kW - 115 KM - 1598 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel - od 2007.10 do 2008.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI - od 2003.10 do 2008.11 - 77 kW - 105 KM - 1896 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI - od 2004.05 do 2008.11 - 66 kW - 90 KM - 1896 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion - od 2004.08 do 2008.11 - 77 kW - 105 KM - 1896 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 - od 2006.08 do 2008.11 - 85 kW - 116 KM - 1984 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI - od 2004.01 do 2008.11 - 110 kW - 150 KM - 1984 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion - od 2004.08 do 2008.11 - 110 kW - 150 KM - 1984 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI - od 2004.10 do 2009.02 - 147 kW - 200 KM - 1984 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI - od 2006.09 do 2008.12 - 169 kW - 230 KM - 1984 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI - od 2004.01 do 2008.11 - 55 kW - 75 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI - od 2003.10 do 2008.11 - 100 kW - 136 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI - od 2004.12 do 2008.11 - 103 kW - 140 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI - od 2005.11 do 2008.11 - 125 kW - 170 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V - od 2003.10 do 2008.11 - 103 kW - 140 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion - od 2004.08 do 2008.11 - 103 kW - 140 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion - od 2007.01 do 2008.11 - 103 kW - 140 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion - od 2005.11 do 2008.11 - 184 kW - 250 KM - 3189 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 - od 2007.06 do 2009.07 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2007.06 do 2009.07 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2007.06 do 2009.07 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2007.06 do 2009.07 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2008.07 do 2009.07 - 118 kW - 160 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 - od 2007.06 do 2009.07 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel - od 2007.11 do 2009.07 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI - od 2007.06 do 2009.07 - 77 kW - 105 KM - 1896 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion - od 2008.01 do 2009.07 - 77 kW - 105 KM - 1896 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 - od 2007.06 do 2009.07 - 147 kW - 200 KM - 1984 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI - od 2007.06 do 2009.07 - 100 kW - 136 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI - od 2007.06 do 2009.07 - 103 kW - 140 KM - 1968 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V - od 2007.06 do 2009.07 - 103 kW - 140 KM - 1968 ccm