| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1640047150PG |
| Виробник деталей | PG |
| Номери замінних деталей | 1640047150 |
| Оригінальний номер деталі | 1640047150 |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Не визначено, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1640047150PG |
| Виробник деталей | PG |
| Номери замінних деталей | 1640047150 |
| Оригінальний номер деталі | 1640047150 |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Не визначено, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
НОВИЙ ОХОЛОДЖУВАЧ ДЛЯ ВОДИ З РІЧНОЮ ГАРАНТІЄЮ
.
ОСНОВНІ РОЗМІРИ 675 x 375 x 16
НОМЕР ДЕТАЛІ ; 1640047150 16400-47150
ДВИГУНИ 1,2 Т БЕНЗИН
.
НОВИЙ РАДІАТОР, НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУВАНИЙ ТА ВСТАНОВЛЕНИЙ
.
ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ПЕРЕВІРТЕСЬ, ЧИ НЕОБХІДНА ДЕТАЛЬ ПІДХОДИТЬ ДО РЕАЛЬНОГО ФОТО