| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 164000N050 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 164000N050 |
| Оригінальний номер деталі | 164000N050 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 164000N050 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 164000N050 |
| Оригінальний номер деталі | 164000N050 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
НОВИЙ КОМПЛЕКТ ОХОЛОДЖУВАЧА ВОДИ ТА КОНДИЦІОНЕРУ З ГАРАНТІЄЮ ОДИН РІК
.
.
ВОДА ;
ОСНОВНІ РОЗМІРИ 488 x 350 x 16
НОМЕР ДЕТАЛІ 164000N050
.
КЛІМАТ ;
ОСНОВНІ РОЗМІРИ 525 x 336 x 17
НОМЕР ДЕТАЛІ 88460 0D210
.
НОВІ КУЛЕРИ. НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТАННЯ АБО ВСТАНОВЛЕННЯ
.
ПРОДАЄТЬСЯ БАГАТО ІНШИХ РАДІАТОРІВ ДЛЯ TOYOTA ТА ВСІХ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ І ФУРГОНІВ