втулка коромысла BMW (!)
Silentblock руля задн. (плавающий) L/P BMW 5 (E39, E60), 6 (E64), 7 (E38, E65, E66, E67), X5 (E53) 2.0-6.0 10.94-
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 13307 01 |
| Виробник деталей | Lemforder |
| Номери замінних деталей | DYS 74-21854, FEBI BILSTEIN 18897, FEBI BILSTEIN 18901, FEBI BILSTEIN 34687, FEBI BILSTEIN 34692, FEBI BILSTEIN 34695, FEBI BILSTEIN 34698, FEBI BILSTEIN 34706, KAMOKA 8800330, KRAFT AUTOMOTIVE 4232695, MAXGEAR 72-0537, MEYLE 316 010 4347, MEYLE 316 754 0 |
| Оригінальний номер деталі | ALPINA 33 32 6 767 748, ALPINA 6 767 748, BMW (BRILLIANCE) 33 32 6 767 748, BMW (BRILLIANCE) 6 767 748, BMW 1 090 504, BMW 1 095 631, BMW 33 32 1 090 504, BMW 33 32 1 095 631, BMW 33 32 6 750 371, BMW 33 32 6 767 748, BMW 6 750 371, BMW 6 767 748, ALPINA |
| Сторона встановлення | зовнішній, сторона установки, сторона установки, низ, задня вісь справа, задня вісь ліворуч, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 67,3 мм |
втулка коромысла BMW (!)
Silentblock руля задн. (плавающий) L/P BMW 5 (E39, E60), 6 (E64), 7 (E38, E65, E66, E67), X5 (E53) 2.0-6.0 10.94-
Описание продукта
Номера OEM
Аналоги других производителей
Часть используется в следующих моделях