1267.520.SONA.ROLXX - ГІДРОЦИЛІНДР ГІДРОЦИЛІНДР ХІД 520 SONAROL
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 1267.520.SONA.ROLXX
Опис
< H1> гідравлічний циліндр польської подвійної дії з ходом 520 мм SONAROL код SKRAW-MET: [1267]виробник: Skraw-Met
використовується в захватах, снігоочисниках, крокодилах, засувках і похідних.
гідравлічний циліндр ідеально підходить для машин і обладнання з гідравлічним приводом.
символ: SMT2SR 63X36X520
технічні характеристики:
  • довжина складеного приводу 840 мм
  • хід поршня 520 мм
  • загальна довжина приводу при розкладанні 1360 мм
  • товщина приводу 73 мм
  • діаметр штока поршня 36 мм