для продажу у мене є набір з 4 свічок розжарювання Іскра
свічки розжарювання підходять для: TOYOTA COROLLA, YARIS, Yaris VERSO 1.4 D 09.00-12.12
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 11721144 |
| Виробник деталей | Iskra |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,05 кг |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Діаметр і крок різьби | М10х1,25 |
| Розмір ключа | 10 мм |
| Напруга | 11 травня |
для продажу у мене є набір з 4 свічок розжарювання Іскра
свічки розжарювання підходять для: TOYOTA COROLLA, YARIS, Yaris VERSO 1.4 D 09.00-12.12