1152.8T.FI75.A - Кулі для перекидання kiper KPL fi 75 до 8 тонн-KPL 4шт
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 1152.8T.FI75.A
Опис
код лома-мет: [1152]
В комплект входять:
  • 4 шт. кульок (два передніх і два задніх)
  • 4 шт. розеток / навісу
  • 2 шт. стопорних штифтів
  • 2 шт. шплінтів
універсальний стопорний штифт із зовнішнім діаметром 18mm
в основному використовується для перекидання кульок діаметром Φ75mm
технічна специфікація:
зовнішній діаметр штифта 18 мм
довжина штифта 110 мм