1 - 1862 робоче світло NOXON-R27 D30R
Стан Новий
Номер за каталогом 1
Опис
1862 робочий світло NOXON-R27 D30R
1862
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • світлодіодний робочий світло
  • 27W
  • Кількість світлодіодів: 9x3W high intensity Epistar LED
  • 1700lm
  • напруга 10V-30V
  • кут променя 30º
  • IP67
  • сертифікація CE, термін служби 30000h
  • 1A 12V
  • 0.75 A 24V
  • темп.кольори 6500K
  • розміри: 114mmx52mm