0766.FI85.15T - Кулі для перекидання kiper fi від 85 до 15 тонн-Kpl4pcs
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 0766.FI85.15T
Опис
код лома-мет: [0766]
В комплект входять:
  • 4 шт. кульок (два передніх і два задніх)
  • 4 шт. розеток / навісу
  • 2 шт. стопорних штифтів
  • 2 шт. шплінтів
універсальний стопорний штифт із зовнішнім діаметром 24 мм
в основному використовується для перекидання кульок діаметром Φ85mm
ТЕХНІЧНІ характеристики:
зовнішній діаметр штифта 24 мм
довжина штифта 127 мм