Номер за каталогом 06F 109 217A
Оригінальний номер деталі 06D 109 217D, 06F 109 217A, 06F109217A, 06F109217D, 06D109229B, 06D109229A, 06D 109 229B, 06D 109 229A,
Опис
новийкомплект ланцюга ГРМ
комплект ланцюга, що використовується в автомобілях з двигуном 2.0 TFSI, 2.0 FSI
В комплект входять:
  • 06F109217A - натягувач ланцюга ГРМ - виробник AUTOTECHNIK
  • 06d109229b - ланцюг ГРМ (42 ланки) - виробник autotechnik
призначений для samochodów:
AUDI
  • A1
  • A3
  • A4
  • A6
  • TT
SEAT
  • ALTEA / ALTEA XL
  • EXEO
  • LEON
  • Толедо III
SKODA
  • OCTAVIA II
VW
  • EOS
  • GOLF V
  • GOLF VI
  • PASSAT
  • Polo V
  • Scirocco III
  • Touran
ПОВНЕ ЗАСТОСУВАННЯ
AUDI
  • AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro, 188 KW, 1984 CCM, 256PS, 2012/03->2012/11
  • AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI, 110 KW, 1984 CCM, 150PS, 2003/05->2008/06
  • AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/09- > 2012/08
  • AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/09- > 2012/08
  • AUDI A3 (8P1) S3 quattro, 195 KW, 1984 CCM, 265PS, 2006/11->2012/08
  • AUDI A3 (8P1) S3 quattro, 188 KW, 1984 CCM, 256PS, 2007/02->2012/08
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI, 110 KW, 1984 CCM, 150PS, 2004/09- > 2008/06
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/09->2013/03
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/09- > 2013/03
  • AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro, 195 KW, 1984 CCM, 265PS, 2008/06->2013/03
  • AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro, 188 KW, 1984 CCM, 256PS, 2008/07->2013/03
  • AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI, 110 KW, 1984 CCM, 150PS, 2002/07->2004/12
  • AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI, 110 KW, 1984 CCM, 150PS, 2002/07->2004/12
  • AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/11->2008/06
  • AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI, 162 KW, 1984 CCM, 220PS, 2005/06- > 2008/06
  • AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI, 125 KW, 1984 CCM, 170PS, 2006/10- > 2008/06
  • AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/11->2008/06
  • AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro, 162 KW, 1984 CCM, 220PS, 2005/06- > 2008/06
  • AUDI A4 Avant B7 (8ED) 2.0 TFSI, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/11- > 2008/06
  • AUDI A4 Avant B7 (8ED) 2.0 TFSI, 162 KW, 1984 CCM, 220PS, 2005/06->2008/06
  • AUDI A4 Avant B7 (8ED) 2.0 TFSI, 125 KW, 1984 CCM, 170PS, 2006/10- > 2008/06
  • AUDI A4 Avant B7 (8ED) 2.0 TFSI quattro, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2004/11- > 2008/06
  • AUDI A4 Avant B7 (8ED) 2.0 TFSI quattro, 162 KW, 1984 CCM, 220PS, 2005/06->2008/06
  • AUDI A4 B7 кабріолет (8HE) 2.0 TFSI 16V, 147 KW, 1984 CCM, 200PS, 2006/01- > 2009/03