Количество штук в наборе:
- 4 шт
технические Параметры:
- длина: 130 мм
- напряжение: 4,4 V
- размер резьбы: M10x1
Запасные части каталожные номера:
- 059 963 319 S
- 059 963 319C
- 059 963 319E
- 059 963 319F
- 059 963 319J
- 059 963 319M
- 03L 963 319
- 03L 963 319A
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 059963319S |
| Виробник деталей | Volkswagen OE |
| Номери замінних деталей | 0 250 403 009, 0 250 403 007, 0250403007, 0250403009, GE115 |
| Оригінальний номер деталі | A8 D5 60 TDI CVX BENTLEY BENTAYGA 4.0 D, AUDI Q7 4M CZA CZAC DMV DMVA Q8 SQ8 DHV, PORSCHE PANAMERA 971 4.0 S MDB.UC |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,2 кг |
| Загальна довжина | 130 мм |
| Діаметр і крок різьби | М10х1 |
| Розмір ключа | 10 мм |
| Напруга | 4,4 В |
Количество штук в наборе:
технические Параметры:
Запасные части каталожные номера:
Применение:
Audi
A1 (05.2010 -...) - 1.6 TDI , 2.0 TDI
двигатели: CAYB, CAYC, CFHB, CFHD
A3 (07.2008 -...) - 1.6 TDI, 2.0 TDI
A4 (11.2004 -...– - 2.0 TDI , 2.7 TDI , 3.0 TDI
A5 (09.2007 -...– - 2.0 TDI , 2.7 TDI , 3.0 TDI
A6 (05.2004 -...– - 2.0 TDI , 2.7 TDI , 3.0 TDI
A7 (10.2010 -...)- 3.0 TDI
A8 (08.2003 -...)- 3.0 TDI , 4.2 TDI
Q3 (09.2011 -...)- 2.0 TDI
Q5 (11.2008 -...)- 2.0 TDI , 3.0 TDI
Q7 (03.2006 -...)- 3.0 TDI , 4.2 TDI , 6.0 TDI
TT (06.2008 -...)- 2.0 TDI
Porsche
CAYENNE (02.2009 -...)- 3.0 TDI
сиденье
Альгамбра (06.2010 -...)- 2.0 TDI
ALTEA (03.2009 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
ALTEA XL (10.2009 -...)- 1.6 TDI, 2.0 TDI
EXEO / ST (12.2008 -...)- 2.0 TDI
IBIZA V (05.2009 -...)- 1.2 TDI , 1.6 TDI , 2.0 TDI
Леон (05.2006 -...)- 1.6 TDI, 2.0 TDI
Толедо III (01.2006 -...)- 1.6 TDI, 2.0 TDI
Толедо IV (07.2012 -...)- 1.6 TDI
Skoda
Фабия II (03.2010 -...)- 1.2 TDI , 1.6 TDI
Октавия II (05.2008 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
RAPID (07.12 -...)- 1.6 TDI
ROOMSTER (03.2010 -...)- 1.2 TDI , 1.6 TDI
SUPERB II (07.2008 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
йети (11.2009 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
Volkswagen
Амарок (09.2010 -...)- 2.0 TDI , 2.0 BiTDI
Жук (10.11 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
CADDY III (08.2010 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
EOS (05.2008 -...)- 2.0 TDI
GOLF V (06.2007 -...)- 2.0 TDI
GOLF VI (10.2008 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
GOLF VII (08.2012 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI , 2.0 GTD
GOLF SPORTSVAN (02.2014 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
GOLF PLUS (01.2005 -...)- 1.6 TDI, 2.0 TDI
JETTA III (08.2005 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
JETTA IV (10.2010 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
PASSAT (03.2005 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
CC (11.2011 -...)- 2.0 TDI
Фаэтон (09.2004 -...– - 3.0 V6 TDI
POLO (6R) (06.2009 -...)- 1.2 TDI , 1.4 TDI , 1.6 TDI
SCIROCCO (09.2008 -...)- 2.0 TDI
Шаран (05.2010 -...)- 2.0 TDI
Тигуан (09.2007 -...)- 2.0 TDI
TOUAREG (11.2004 -...– - 3.0 TDI , 4.2 V8 TDI
Туран (05.2010 -...)- 1.6 TDI , 2.0 TDI
CRAFTER (05.2011 -...)- 2.0 TDI
MULTIVAN V / TRANSPORTER V (09.2009 -...)- 2.0 TDI