| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 059963319AB |
| Виробник деталей | Volkswagen OE |
| Номери замінних деталей | BERU GE 115, BERU GE 133, BOSCH 0250403009, DENSO DG-193, FEBI BILSTEIN 38831, NGK D-POWER 57, VAG 03L963319A, |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 059963319AB, AUDI 059963319S, PORSCHE 955 170 320 90, SEAT 059963319AB, SEAT 059963319S, SKODA 059963319AB, SKODA 059963319S, VAG 03L 963 319, VAG 03L 963 319 A, VAG 059 963 319 C, VAG 059 963 319 E, VAG 059 963 319 F, VAG 059 963 319 J, VAG 059 963 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Автобуси, Комерційні автомобілі, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| EAN (GTIN) | 4044197971947 |
| Загальна довжина | 130 мм |
| Діаметр і крок різьби | М10х1 |
| Розмір ключа | 10 мм |
| Напруга | 4,4 В |
| Кількість штук в пропозиції | 4 |
