0116-GRJ120 - ХРЕСТОВИНА ВАЛУ TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2.7 2.8 3.0
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 0116-GRJ120
Опис
< H1> фахівці на ринку метало-гумових виробів < / H1>
Більше 10 тисяч елементів підвіски і приводу
Хрестовина валу TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2.7 2.8 3.0
номер деталі:0116-GRJ120 FEBEST
основні характеристики:
  • Вага [кг]: 0,638
  • Довжина упаковки [см]: 7
  • ширина упаковки [см]: 7
  • >Висота упаковки [см]: 4,5
на наступному зображенні показаний пропонований продукт.
як переконатися, що ця частина підходить?
номери замін:
Застосування в транспортних засобах:
TOYOTA LAND CRUISER
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 2.7 (TRJ120) - od 2003.11 do 2010.02 - 120 kW - 163 KM - 2694 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 2.7 (TRJ125, RZJ120) - od 2002.09 do 2004.08 - 112 kW - 152 KM - 2694 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120_) - od 2005.08 do 2009.07 - 96 kW - 131 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 2002.09 до 2009.08 - 120 kW - 163 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) - 2004.07 до 2009.08 - 122 kW - 166 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) - od 2002.09 do 2010.12 - 127 kW - 173 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120_) - від 2006.08 до 2009.07 - 150 kW - 204 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KZJ12) - od 2002.09 do 2009.07 - 92 kW - 125 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.4 (VZJ121, VZJ125, VZJ120) - od 2002.09 do 2005.07 - 136 kW - 185 KM - 3378 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120) - od 2002.09 do 2010.08 - 179 kW - 243 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120) - od 2004.11 do 2009.06 - 173 kW - 235 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) - od 2002.12 do 2010.12 - 183 kW - 249 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.7 (TRJ150_, TRJ155_) 2009.08 - 120 kW - 163 KM - 2694 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150, GDJ155) - від 2018.10 - 147 kW - 200 KM - 2755 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_, GDJ150) - від 2015.06 - 130 kW - 177 KM - 2755 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ150_, KDJ150, KDJ155) - від 2009.08 - 127 kW - 173 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_) 2009.08 - 140 kW - 190 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 TDi (KDJ150_) 2009.08 - 120 kW - 163 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.5 (GRJ152_) - від 2015.09 - 206 kW - 280 KM - 3456 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 2009.08 - 205 kW - 279 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150) - від 2009.08 - 202 kW - 275 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150_) - від 2012.11 - 183 kW - 249 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA LAND CRUISER VAN (_J15_) 3.0 D4d 4WD (KDJ155, KDJ150) - від 2011.01 - 140 kW - 190 KM - 2982 ccm
LEXUS GX
  • LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) - od 2001.11 do 2009.11 - 175 kW - 238 KM - 4664 ccm
  • LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) - od 2001.11 do 2009.11 - 199 квт - 271 К. с. - 4664 ccm
  • LEXUS GX (_J12_) 470 4WD - od 2005.09 do 2009.11 - 196 кв - 267 KM - 4663 ccm
  • LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 400 4WD (GRJ158) - від 2012.05 - 202 kW - 275 KM - 3956 ccm
  • LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) - від 2010.01 - 218 квт - 296 К. с. - 4608 ccm
  • LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) - від 2010.01 - 225 kW - 306 KM - 4608 ccm
TOYOTA (FAW)
  • TOYOTA (FAW) LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.7 Привід на всі колеса (TRJ152) - від 2015.09 до 2017.12 - 120 kW - 163 KM - 2694 ccm
  • TOYOTA (FAW) LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.5 Привід на всі колеса (GRJ152) - від 2015.09 - 206 kW - 280 KM - 3456 ccm
  • TOYOTA (FAW) LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 Привід на всі колеса (GRJ150) - od 2010.06 do 2015.12 - 202 kW - 275 KM - 3956 ccm
TOYOTA 4
  • TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 2.7 4WD (TRN215W) - od 2004.08 do 2009.12 - 120 kW - 163 KM - 2694 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 3.0 D 4WD (KDN215) - od 2002.10 do 2005.08 - 125 kW - 170 KM - 2982 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 (GRN215) - від 2005.09 до 2009.09 - 174 квт - 237 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 4WD (GRN215) - od 2003.01 do 2009.12 - 183 kW - 249 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.7 4WD (UZN215_) - od 2002.08 do 2006.09 - 175 kW - 238 KM - 4663 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285) - від 2009.08 - 198 квт - 269 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285) - від 2010.01 - 202 kW - 275 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285) - від 2013.08 - 199 кв - 271 KM - 3956 ccm
TOYOTA FJ
  • TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15) - od 2011.12 do 2014.06 - 199 кв - 271 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) 2006.01 до 2018.01 - 178 квт - 242 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) - od 2007.01 do 2014.06 - 194 квт - 264 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) - od 2010.01 do 2014.06 - 191 kW - 260 KM - 3956 ccm
  • TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) 2010.12 до 2018.01 - 200 kW - 272 KM - 3956 ccm