поліуретан - втулка заднього важеля нижнього важеля
продукт абсолютно новий.
застосування та деталі продукту в розділі вище.е>
| Состояние | Новый |
|---|---|
| Номер детали | TED73270 |
| Производитель деталей | Tedgum |
| Номера заменяемых деталей | NTY ZTT-CH-009A, TEDGUM 01140854 |
| Оригинальный номер детали | JEEP 52088682AB, JEEP 52089065AA, JEEP 52129094AA |
| Сторона монтажа | спереди, с обеих сторон, снизу, Задний мост, спереди, сзади |
| Тип автомобиля | Легковые автомобили |
| Вес продукта с упаковкой | 5 кг |
| Вес продукта | 5 кг |
| Цвет | красный |
| Материал | ПУ (полиуретан) |
поліуретан - втулка заднього важеля нижнього важеля
продукт абсолютно новий.
застосування та деталі продукту в розділі вище.е>
інформація про продукт:
компанія TEDGUM була заснована в 1993 році в руді Сілезької,
для дистрибуції та продажу автозапчастин. Через деякий час ми приступили до самостійного виробництва гумових і металопластикових компонентів.
В даний час ми є одним з провідних виробників
подушок двигуна, втулок коромисла, Кожухів редукторів і шарнірів, амортизаторів та інших гумових виробів на автомобільному ринку, а також постачальником металевих, гумових і поліуретанових рішень для таких галузей, як будівництво, гірничодобувна промисловість, сільське господарство, морська промисловість і багато іншого.
для клієнта бренд TEDGUMR означає, Перш за все, продукт хорошої якості.
для нас як організації це шлях, починаючи від проектування деталей і вибору сировини шляхом його обробки, контролю якості і закінчуючи доставкою готової продукції на склад одержувача.
У кожен етап виробництва ми вкладаємо не тільки наш багаторічний досвід, але і нашу пристрасть до творчості.
для задоволення мінливих потреб і зростаючих вимог до якості ми розробили і впровадили систему управління якістю, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015 , яка успішно функціонує в нашій організації з 2016 року.е>
якщо ви не впевнені, чи підходить пропонований комплект для вашого автомобіля, після покупки надішліть нам повідомлення продавцю про технічні характеристики автомобіля.
підготуйте повні дані вашого автомобіля (вся інформація знаходиться на першій сторінці реєстраційного посвідчення):
і ми подбаємо про те, щоб ви отримали саме ту деталь, яка вам потрібна!е>