HD610B24V - Фанфары Турецкий свисток 24V HI-to ORIGINAL
Что вы ищете?
Состояние Новый
Номер детали HD610B24V
Описание
Fanfara Gwizdek Turecki 24V HI DO ORYGINAL
ORIGINAL FANFARE OF HI- TURKEY
Pneumatic with solenoid valve "свист"
PRODUCTION-TURKEY HI-to
required pressure 6-10 бар,
объем -120 дБ (A) +/- 5 дБ,
power supply 24V, 2a, 400Hz
Angular quick coupling for 6mm tecalan.
Fanfara Gwizdek Turecki 24V HI DO ORYGINAL Part number HD610B24V
package dimensions 245x82x82mm, вес 0.39 кг